Witamy ON Running na pokładzie!

On Running ufunduje vouchery dla każdego z zawodników 3 najlepszych drużyn 5×1608 oraz 3 najlepszych drużyn 3×1608 Senior!

On Running – marka przenosząca kunszt szwajcarskiej inżynierii na stopy biegaczy, zdobywając rynek butów biegowych w huraganowym tempie. Napędzani rekomendacjami, kolejni biegacze odkrywają najwyższą wydajność i wrażenia z biegania w butach On Running i nagradzanej technologii CloudTec®.  10 lat po debiucie na rynku, On jest dostępny w ponad 6000 sklepów i ponad 55 państwach w Europie, Północnej i Południowej Ameryce oraz Azji.

Charakterystyczna opatentowana podeszwa On CloudTec® jest owocem lat badań szwajcarskich inżynierów oraz lat doświadczeń założyciela marki i wielokrotnego zwycięzcy imprez IRONMAN – Oliviera Bernharda. Charakterystyczne wypustki nazywane są chmurami, gdyż bieganie w butach On daje wrażenie biegania po chmurach – niezwykłej lekkości, miękkiego lądowania i dynamicznego wybicia. Oferta marki On obejmuje szeroką gamę butów dostosowanych do potrzeb różnej nawierzchni, pokonywanego dystansu czy stylu biegania.

Kilka miesięcy temu do grona właścicieli młodej marki dołączył Roger Federer. Jako prawdziwy partner, pomaga w kształtowaniu rozwoju produktu, marketingu i komunikacji z fanami oraz wnosi prawdziwy duch sportowca w kulturę marki.

Previous article

II Bieg Gzuba tuż tuż

Next article

Update trasy